بهترین متخصص لیپوماتیک: لاغری موضعی تحت نظر دکتر لیپوماتیک خوب

بهترین متخصص لیپوماتیک لاغری موضعی تحت نظر دکتر لیپوماتیک خوب

لیپوماتیک یک روش جراحی زیبایی، چشمگیر و فوق العاده است که برای کاهش چربی‌های ناخواسته از نواحی مورد هدف بدن طراحی شده است. این روش ممکن است در یک ناحیه خاص یا چندین ناحیه، بسته به نیازهای زیباشناختی بیمار انجام شود. یک متخصص لیپوماتیک با تجربه، جنبه‌های مختلف لیپوماتیک را در طی مشاوره اولیه برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه بیمار مورد بحث قرار می‌دهد. در سایت دکتر خان محمدی متخصص جراحی عمومی و لیپوماتیک درباره این جراحی چنین آمده، “روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی برای مبارزه با چربی‌های اضافی بدن طراحی شده است. لیپوماتیک مزایای بسیار زیادی دارد و این مساله باعث شده است این روش در میان بیماران محبوبیت زیادی داشته باشد. لیپوماتیک یک روش ایمن است که با کمترین آسیب به سایر بافت‌های بدن، چربی‌های زائد را از بین می‌برد و دوره بهبود آن نیز کوتاه است.”

پزشک در طول مشاوره اولیه، در مورد جنبه‌های هزینه و نکات مراقبتی قبل و بعد بحث خواهد کرد ، که ممکن است به وسعت جراحی مورد نیاز برای بیمار بستگی داشته باشد.

لیپوماتیک برای کدام نقاط بدن کاربرد دارد؟

لیپوماتیک برای کدام نقاط بدن کاربرد دارد؟

حوزه‌هایی که توسط لیپوماتیک درمان می‌شوند عبارتند از:

 • ران‌ها
 • لگن و باسن
 • شکم و پهلو
 • بازو
 • کمر
 • داخل ران
 • قفسه سینه
 • گونه ، چانه و گردن
 • ساق و مچ پا

دلایل زیادی وجود دارد که چرا این روش بسیار مورد استقبال است. شاید بزرگترین دلیل توجه به لیپوماتیک این واقعیت است که در واقع بخشی از سلول‌های چربی شما را از بین می‌برد. در نتیجه، بیماران لیپوماتیک معمولا در نواحی درمان شده دیگر دچار چربی نمی‌شوند.

آیا لیپوماتیک برای من مناسب است؟

آیا لیپوماتیک برای من مناسب است

قبل از انجام لیپوماتیک، لطفا در نظر داشته باشید که این درمان برای چاقی نیست و جایگزین رژیم و ورزش نمی‌باشد. در بیشتر موارد، لیپوماتیک می‌تواند حدود 5 پوند چربی را از بین ببرد.

به منظور ایمنی و موثر بودن درمان لیپوماتیک، باید تمام مشکلات پزشکی قبلی و نسخه‌های فعلی را در طول مشاوره خود با پزشک مطرح کنید. بعضی از بیماری‌ها می‌تواند خطر ابتلا به عوارض در طی و بعد از فرآیند را افزایش دهد و ممکن است نیاز به کم کردن مصرف، تغیر یا متوقف کردن بعضی از داروهای ناسازگار باشد تا بتوان کیفیت لیپوماتیک را تامین کرد.

معیارهایی برای لیپوماتیک

 • رژیم غذایی و ورزش را امتحان کرده اید.
 • وزن طبیعی نسبت به قد خود دارید.
 • در سلامت کلی خوبی قرار دارید
 • چربی اضافی شما در نواحی خاص است.
 • تن پوست شما دارای انعطاف پذیری خوبی است.
 • انتظارات واقع بینانه از چگونگی انجام لیپوماتیک دارید.

جلسه مشاوره با بهترین متخصص لیپوماتیک

جلسه مشاوره با بهترین متخصص لیپوماتیک

یک فرایند مشاوره ای دقیق قبل از جراحی زیبایی لیپوماتیک انجام می‌شود تا یک پایه محکم برای این فرآیند ایجاد کند. بیماران باید نسبت به مشارکت فعال در روند مشاوره و ارائه بازخورد مناسب به جراح برای یک برنامه کاهش چربی سفارشی تعهد داشته باشند.

یک جراح اختصاصی، زمانی را صرف مشاوره برای ایجاد یک نقشه راه مشخص برای عمل جراحی ایمن و موفق لیپوماتیک می‌کند. جراح بیمار را در مورد تمام جنبه‌های روش لیپوماتیک آموزش می‌دهد، تردیدها و نگرانی‌های آنها را برطرف می‌کند، دستورالعمل‌های مربوط به آماده سازی و بازسازی پس از عمل را ارائه می‌دهند، و خطرات و عوارض را مورد بحث قرار می دهند. پزشک لیپوماتیک را برای سینه، بدن و صورت انجام می‌دهد.

 متخصصین لیپوماتیک در جلسه مشاوره اقدامات زیر را انجام می‌دهند:

معاینه کلی سلامت

یک معاینه عمومی سلامت بخشی از روند مشاوره خواهد بود تا تعیین کند که آیا بیمار مناسب عمل جراحی پلاستیکی لیپوماتیک است یا خیر. جراح سوالاتی در مورد وضعیت پزشکی فعلی بیمار، معاینه نواحی بافت‌های چربی اضافی و بررسی وزن و قد می‌باشد. در برخی موارد ممکن است چند آزمایش پزشکی انجام شود.

جراح نوع پوست، تن و درجه انقباض پوست را در نواحی که درمان می‌شوند، ارزیابی خواهند کرد. اگر استحکام پوست کم باشد توصیه می‌شود که روش‌های اضافی سفت کردن پوست یا روش‌های لیفت بدن توصیه شود. جراح از پرونده پزشکی گذشته بیمار استفاده می‌کند تا در مورد تاریخچه بیماری یا آسیب‌های او مطلع شود.

افشای اطلاعات

بیمار لازم است که تمام جزئیات مربوط به عادات شیوه زندگی خاص خود مانند سیگار کشیدن، مصرف الکل یا مواد مخدر را به اشتراک بگذارد و همچنین در مورد هر بخش دیگری از نگرانی‌هایی که ممکن است مربوط به عمل جراحی یا بهبودی باشد، اطلاع دهد. برای صرفه جویی در وقت در طول مشاوره، بیمار ترجیحا لیستی از تمام داروهای تجویزی و غیر تجویزی و مکمل‌هایی که در حال حاضر مصرف می‌کنند، ارائه می‌دهد.

جراح دستورالعمل‌هایی در مورد اجتناب از سیگار کشیدن برای یک دوره معین را ارائه می‌دهد. دوره‌های خاصی از داروها نیز ممکن است با مشاوره با پزشک تجویز شود.

ایجاد انتظارات واقع بینانه

در طول مشاوره قبل از عمل، جراح بیمار را تشویق می‌کند تا نیازها و اهداف زیبایی و ذاتی آنها را به اشتراک بگذارد. این ورودی‌ها هنگام ایجاد یک برنامه جراحی لیپوماتیک سفارشی گنجانده می‌شود.

جراح همچنین ممکن است عکس‌های قبل و بعد از این مرحله برای کمک به بیمار بگیرد تا بداند لیپوماتیک چه کاری می‌تواند انجام دهد و قادر به انجام چه کاری نیست. مهم این است که بیمار واقعی بینانه باشد و تشخیص دهد که لیپوساکشن یک روش سفت کردن پوست یا کاهش وزن نیست بلکه عمل جراحی کاهش چربی است.

سوالات و جواب‌ها

در طول مشاوره، جراح بیمار را تشویق می‌کند تا سؤالاتی بپرسد و پاسخ‌های صحیح و دقیقی را برای حل همه نگرانی‌های خود ارائه دهد. بیمار باید در مورد سؤال‌های مربوط به هزینه‌ها و هر جنبه دیگر احساس راحتی داشته باشد تا بتواند انتخاب خوبی انجام دهد.

دکتر متخصص لیپوماتیک چه اقداماتی را قبل از انجام این روش توصیه می‌کند؟

در آماده سازی برای درمان لیپوماتیک باید اقدامات احتیاطی خاصی انجام شود و پزشک قبل از آن به شما توصیه‌هایی می‌کند. برای اجتناب از موارد زیر در طول هفته‌های پیش رو قبل از فرآیند، آمادگی داشته باشید:

 • سیگار کشیدن
 • داروهای ضد التهابی (آسپرین، ایبوپروفن و خانواده آنها)
 • برخی مکمل‌های گیاهی مانند داروهای گیاهی سنت جونز ورت و ویتامین E
 • مصرف داروهای تجویزی را طبق دستورالعمل پزشک تنظیم یا متوقف کنید

مراقبت‌های لازم بعد از لیپوماتیک

زمان دادن به میزان قابل توجه برای استراحت در چند روز اول پس از درمان برای درمان خوب، و دوره بهبودی بدون عارضه ضروری است. دوره بهبودی برای لیپوماتیک نسبتا کوتاه است و بیماران باید بتوانند طی یک تا دو هفته به برنامه روتین خود بازگردند. در طی بهبودی ممکن است اندکی تورم و یا کبودی در ناحیه آسیب دیده رخ دهد. در برخی موارد تورم ممکن است چند هفته طول بکشد تا کاملا برطرف شود و بدن جدید و شکل گرفته شما کاملا قابل مشاهده خواهد بود. با این حال، هر کبودی و زخم باز باید سریع تر برطرف شود و درد ماندگار با برخی از داروهای توصیه شده توسط پزشک درمان می‌شود.

بعد از اتمام فرآیند، شما باید یک لباس تنگ بپوشید؛ این کار کمک می‌کند تا هر گونه تورم کاهش دهد و اطمینان حاصل شود که بدن تازه شکل گرفته شما انحنای دلخواه را حفظ می‌کند. متخصص لیپوماتیک پروتکلی را برای پیگیری مراجعات بعدی با شما بحث خواهد کرد و مطمئن شوید نواحی درمان شده به خوبی بهبود می‌یابند و این روش به شما نتایجی را ارائه می‌دهد که به دنبال آن بوده اید.

آیا دستمزد متخصص لیپوماتیک خوب در افزایش هزینه‌ها موثر است؟

هزینه جراحی زیبایی لیپوماتیک بین دو عمل متفاوت است و حتی ممکن است بین دو بیمار در یک عمل متفاوت باشد. عوامل مختلفی تعیین کننده این هزینه است.

جایی که فرآیند در آن انجام می‌شود می‌تواند هزینه‌های لیپوماتیک را تغییر دهد. هزینه زندگی از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است، که می‌تواند هزینه متوسط بسیاری از انواع محصولات و خدمات، از جمله روش‌های جراحی، را تحت تاثیر قرار دهد.

متخصص لیپوماتیک می‌تواند با توجه به شرایط، تجربه و شهرت خود در زمینه روش‌های پیکر تراشی بدن، هزینه را تغییر دهد. بیمار باید جراح مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کند و مشکلاتی مانند هزینه جراح فقط باید به عنوان ملاحظات ثانویه در چنین انتخابی مورد توجه قرار گیرد.

لیپوماتیک یک روش بسیار قابل تنظیم است. جراحی گسترده ممکن است برای قسمت‌های بزرگ مانند شکم، ران، باسن یا کمر نیاز باشد، که هزینه آن بیشتر است. با این حال، نواحی کوچکتر مانند گردن، گونه‌ها یا زانو‌ها هزینه کمتری برای لیپوماتیک به همراه دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *