هزینه لیپوماتیک: هزینه لاغری با لیپوماتیک برای بخش‌های مختلف بدن

هزینه-لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش زیبایی پیکر تراشی است که چربی‌های ناخواسته را از نواحی آزار دهنده که به نظر می‌رسد در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم باشند را از بین می‌برد. لیپوماتیک می‌تواند با هدف قرار دادن نواحی مشکل خاص و بهبود شکل و تن بدن، اعتماد به نفس را در بیمارانی که از اندام خود ناراضی هستند برگرداند. از آنجا که هیچ دو بیمار لیپوماتیک یکسان نیستند، هزینه‌های لیپوماتیک از یک مورد به مورد دیگر متفاوت است.

به طور کلی، هزینه لیپوماتیک بسته به تعداد نواحی و زمان مورد نیاز برای انجام این فرآیند متفاوت است. بنابراین نقل «هزینه‌های عمومی» برای لیپوماتیک دشوار است، زیرا عوامل بسیاری وجود دارد که می‌توانند قیمت نهایی را تعیین کنند و این عوامل در نواحی مختلف بدن نیز متفاوت است. برای نمونه در سایت ایران لیپوماتیک بیان شده است: عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی لیپوماتیک پا موثر هستند از جمله میزان چربی اضافه ساق و مچ پا، محل جغرافیایی درمان، شهرت و تبحر پزشک و مراقبت های قبل و بعد لیپوماتیک.

سرمایه گذاری روی اعتماد به نفس تان


اعتماد-به-نفس

لیپوماتیک برای بیمارانی که سلامتی خوب و وزن طبیعی دارند، مناسب است. این بیماران ممکن است دارای نواحی سفت و سختی باشند که با وجود تلاش برای ورزش و حفظ یک رژیم غذایی سالم، دچار انباشت چربی شده اند. آن‌ها ممکن است احساس کنند که این نواحی ظاهر آن‌ها را بدشکل کرده اند و برای رسیدن به شکل ظریف‌تر، لاغرتر و محکم‌تر به دنبال لیپوماتیک باشند. پس از لیپوماتیک، بسیاری از بیماران گزارش می‌دهند که نه تنها ظاهر بهتری پیدا می‌کنند، بلکه احساس عزت و اعتماد بسیار بیشتری نسبت به خود خواهند داشت. آن‌ها از ظاهر خود در لباس‌هایشان لذت می‌برند.

آیا هزینه لیپوماتیک برای همه یکسان است؟


هزینه لیپوماتیک به میزان قابل ملاحظه ای نوسان دارد و به منطقه ای از بدن دارد که هدف قرار می‌گیرد و کار لازم برای برآورده کردن اهداف بیمار، بستگی دارد. به عنوان مثال، لیپوماتیک گردن، یک ناحیه نسبتا کوچک از بدن، هزینه کمتری نسبت به لیپوماتیک شکم، باسن یا ران‌ها دارد. عوامل دیگر شامل درصد چربی بدن بیمار و میزان چربی که می‌خواهد حذف شود، می‌باشند.

چه مواردی در هزینه لیپوماتیک موثر هستند?


همانند تمام روش‌های جراحی زیبایی، هزینه‌های لیپوماتیک شما عبارتند از:

 • مشاوره و مراقبت شخصی از سوی پزشک و کارکنان استثنایی او
 • دارو و مکمل برای درمان
 • پانسمان و کار آزمایشگاهی
 • بیهوشی

مطمئن ترین راه برای تعیین هزینه‌های درمان شما این است که با پزشک مشورت کنید.

هزینه‌های لیپوماتیک شامل موارد زیر می‌باشد:

هزینه‌های جراح

هزینه‌های جراح شما در نقل هزینه‌هایی که به شما ارائه می‌شود وجود دارد. هزینه جراح بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله؛

 • ناحیه لیپوساکشن
 • تعداد نواحی
 • زمان مورد نیاز فرآیند
 • سطح تخصص مورد نیاز برای انجام این روش و به دست آوردن بهترین نتایج ممکن
 • سطح مراقبت‌های پس از فرآیند مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب
 • موقعیت مکانی

جراح شما باید در انجام لیپوماتیک بسیار با تجربه باشد. باید مدارک و اعتبارنامه‌های لازم را داشته باشند. این موارد نیازمندی‌های اولیه هستند و اگر نسبت به جراح انتخاب شده خود احساس ناراحتی یا نگرانی دارید، باید در انتخاب خود تجدید نظر کنید. همواره بهتر است به دنبال یک روش جایگزین باشید و پیش از انتخاب به جراحان مختلف مراجعه کنید.

هزینه‌های کلینیک و محل درمان

هزینه‌های کلینیک می‌تواند تا حد زیادی بستگی به مکان و زمان درمان شما داشته باشد. تقریبا تمام کلینیک‌ها نرخ ساعتی دارند.

موارد خاصی وجود دارد که باید هنگام رفتن به بیمارستان (یا روز جراحی)، به آن توجه داشته باشید. این موارد عبارتند از:

 • تسهیلات دارای اعتبار
 • کارمندان مناسب آموزش دیده
 • استانداردهای بالا که عموما برای عموم منتشر می‌شوند.

هزینه‌ها در بین بیمارستان‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد؛ با این حال طول زمانی که در درمانگاه مورد نیاز است، اکثریت هزینه‌های این بخش از فرآیند لیپوماتیک را تعیین می‌کند. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه نواحی بیشتری را با لیپوماتیک درمان کنید، زمان طولانی تری طول می‌کشد و بنابراین هزینه‌های لیپوماتیک بالاتر است. مهم است توجه داشته باشیم که این یک قاعده کلی است و الزامات پیچیده تر لیپوماتیک بیشتر طول خواهند کشید.

مراقبت پس از عمل

مراقبتهای پس از عمل ممکن است بسته به سلامت عمومی شما، نوع و تعداد نواحی لیپوساکشن در حال انجام، متفاوت باشد. مراقبت پس از درمان در هزینه روش شما گنجانده شده است. هیچ هزینه اضافی برای مراقبت‌های بعدی وجود ندارد.

در طول مشاوره اولیه، پزشک شما تمام جزئیات لازم را به شما ارائه می‌کند تا به طور واضح در مورد مراقبت‌های پس از درمان برای درمان خاص خودتان آگاهی پیدا کنید.

لباس‌های پس از عمل

بیماران لیپوماتیک باید لباس خاصی پس از جراحی بپوشند. مدت زمان مورد نیاز برای پوشیدن گن لیپوماتیک بستگی به ناحیه تحت درمان دارد و در مشاوره قبل از عمل با بیمار مورد بحث قرار می‌گیرد. استفاده از لباس بعد از جراحی برای رسیدن به نتایج مطلوب ضروری است. هزینه گن لیپوماتیک در هزینه‌های شما گنجانده می‌شود

تعیین هزینه لیپوماتیک در جلسه مشاوره با دکتر


تعیین-هزینه

هزینه لیپوماتیک بسته به تعداد ناحیه‌ها، پیچیدگی و زمان لازم برای انجام این فرآیند متفاوت است. یک مشاوره خصوصی با جراح ضروری است در ابتدا ناحیه مورد نظر را معاینه و ارزیابی کند. فقط پس از آن است که پزشک می‌تواند به صورت دقیق یک برنامه سفارشی متناسب با نیازها و الزامات فردی شما فراهم کند. به همین علت است که او تنها می‌تواند یک محدوده قیمت ارائه دهد تا زمانی که بتوان در طول یک مشاوره خصوصی، شما را مورد بررسی قرار دهیم.

لیپوماتیک ارزان چه خطراتی دارد؟


بسیاری از بیماران پزشک خود را به جای اعتبار بر مبنای هزینه لیپوماتیک انتخاب می‌کنند. مهم است که در مورد پزشک خود کاملا تحقیق کنید تا اطمینان حاصل شود که او آموزش، تجربه و امکانات لازم را دارد. اطمینان از این که نتایج مورد نظر شما در اولین درمان حاصل می‌شود می‌تواند به معنای کاهش هزینه‌های جراحی زیبایی در طولانی مدت باشد. انتخاب یک جراح بی تجربه ممکن است سلامت شما را به خطر بیندازد و به مشکلات بعدی یا نیاز به درمان مجدد منجر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *